دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهدیشهر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهدیشهر

مرکز علم و دانش در قلب مهدیشهر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهدیشهر

محیطی آرام اما پر نشاط

درباره دانشگاه

دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهدیشهر در سال 1383 تأسیس و کار خود را با 20 کلاس درس و 65 دانشجو در رشته کاردانی برق (الکتروتکنیک) در محل استیجاره شروع نمود.

اولین ساختمان این دانشگاه به همت خیرین شهر تأمین گردید. پس از آن با تأمین زمین به مساحت 8 هکتار در شهرک دانشگاهی شهرستان مهدیشهر سعی در افزایش فضای آموزشی و کارگاهی نمود که در حال حاضر 20000 مترمربع ساختمان فضای آموزشی، اداری و آزمایشگاهی شامل دانشکده های علوم انسانی، دانشکده فنی مهندسی، سلف سرویس آغاز شده و از مجموعه فضای فوق ساختمان دانشکده علوم انسانی با مساحت 6500 مترمربع زیربنا شامل فضای آموزشی، کارگاهی و اداری راه اندازی شده است.

در حال حاضر دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهدی شهر در 14 رشته در مقطع کاردانی(پیوسته و ناپیوسته)، 19 رشته در مقطع کارشناسی(پیوسته و ناپیوسته) و 24 رشته در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته پذیرش دانشجو دارد.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهدیشهر

بیش از یک دهه فعالیت در عرصه آموزش کشور

0

رشته کاردانی

0

رشته کارشناسی

0

رشته کارشناسی ارشد

0

متر مربع زیربنا

اخبار و رویدادها

پیام تبریک به عضو محترم هیأت علمی دانشگاه آزاد مهدیشهر، دکتر حمید بیرقی

  جناب آقای دکتر حمید بیرقی عضو محترم هیات علمی دانشگاه آزاد مهدیشهر، انتخاب ارزشمند جنابعالی بعنوان ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سمنان را تبریک عرض می نماییم.                                                                                                        ...
بیشتر بخوانید