اوقات شرعی به افق سمنان :
 
شنبه 28 مهر  1397  / السبت 10 صفر 1440  / Oct 2018 20 Saturday  / ساعت :  16:52 GMT  / مکه 19:52  /  تهران -  20:22
                                      
صفحه نخست اخبـار گالری تصاویر لینکستان نقشه سایت درباره دانشگاه ارتباط با ما ایمیل سازمانی جستجوی پیشرفته
ورود اعضا
نام کاربری
کلمه عبور
عضوشوید
پیوندها
دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب
ارتباط مستقیم با ریاست دانشگاه
دبیرخانه هیئت امنای استان
معرفی واحدها و مراکز دانشگاهی
وزارت علوم و تحقیقات ،فناوری
سایت آزمون IELTS
پیوند های مفید
بخشنامه تکریم ارباب رجوع
خبرگزاری ایسکانیوز
خبرگزلری آنا
روزنامه فرهیختگان
مجمع تشخیص مصلحت نظام
قوه قضائیه
مجلس شورای اسلامی
اطلاع رسانی ریاست جمهوری
وزارت بهداشت
سامانه امور هیات علمی
 
دفاع نخستین دانش‌آموختگان رشته بانکداری دانشگاه آزاد اسلامی مهدی‌شهر از پایان‌نامه
دفاع نخستین دانش‌آموختگان رشته بانکداری دانشگاه آزاد اسلامی مهدی‌شهر از پایان‌نامه

نخستین دانش‌آموختگان رشته مدیریت کارآفرینی و بانکداری اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهدی‌شهر از پایان‌نامه خود دفاع کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، نخستین جلسه دفاع از پایان‌نامه‌های دوره کارشناسی ارشد رشته بانکداری اسلامی و مدیریت کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی مهدی‌شهر با حضور استادان و دانشجویان دانشکده علوم انسانی برگزار شد.

اسحاق یحیی، آذر صالحیان، آمنه محمودیان، مجتبی صادقی و مهدی شعبانی در رشته مدیریت کار آفرینی در گرایش کسب و کار جدید و هدی آزاده در رشته بانکداری اسلامی و از دانشجویان پذیرفته شده در ورودی‌های اولیه این رشته سال 1395 از پایان‌نامه خود دفاع کرد.

این دانشجویان عنوان نخستین دانش‌آموختگان در مقطع کارشناسی ارشد و در رشته بانکداری اسلامی و مدیریت کارآفرینی در این واحد دانشگاهی را به خود اختصاص دادند.

در این جلسه هدی آزاده به عنوان نخستین دانش‌آموخته رشته بانکداری اسلامی با موضوع «بررسی تأثیر عملکرد مالی بر برندگرایی با استفاده از تکنیک معادلات ساختاری» و با هدف «بررسی تأثیر گرایش به برندگرایی بر عملکرد مالی» ، «بررسی تاثیر مشتری محوری بر عملکرد مالی» ، «بررسی تاثیر رقیب محوری بر عملکرد مالی» ،«بررسی تاثیر کیفیت خدمات‌گرایی بر عملکرد مالی» از پایان‌نامه خود دفاع کرد.

در ادامه دانش‌آموختگان رشته مدیریت کارآفرینی با گرایش کسب و کار جدید، اسحق یحیی با موضوع «بررسی تاثیر محیط کسب و کار بر ضریب خسارت بیمه‌گذاران شرکت بیمه آسیا در استان‌های مختلف»، آذرصالحیان با موضوع «تببیین نقش ظرفیت نوآوری و تجربه بین المللی بر عملکر توسعه محصول در صنایع کوچک و متوسط» ، آمنه محمودیان با موضوع «ارائه مدل توسعه کارآفرینی بر پاسیه مدیریت دانش» ، مجتبی صادقی با موضوع «بررسی فرهنگ کارآفرینی کسب و کار بر میزان بهره‌وری نیروی انسانی در سازمان تامین اجتماعی استان سمنان» و مهدی شهابی با موضوع «مطالعه اثر فضای مجازی– اینترنتی در فرصت کارآفرینانه» به ترتیب از پایان‌نامه خود دفاع کردند.

دکتر بهمن مدیری، دکتر قاسم پروی نژاد، دکتر یونس وکیل‌الرعیا، دکتر رضا زیاری، دکتر کامبیز عبدی و دکتر فهیمه مومن به عنوان استادان داور، راهنما، ناظر و نماینده تحصیلات تکمیلی در این جلسه حضور داشتند.

منبع :  لینک    1397/4/27 15:11

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
خانه | گالری تصاویر | اخبار | RSS | نظرسنجی | درباره دانشگاه | ارتباط با دانشگاه
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهدیشهر می باشد.